Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/8681
Назва: Спосіб комплексного лікування гінгівіту вагітних
Інші назви: Способ комплексного лечения гингивита беременных
Автори: Петрушанко, Тетяна Олексіївна
Островська, Людмила Йосипівна
Петрушанко, Татьяна Алексеевна
Островская, Людмила Иосифовна
Дата публікації: 2010
Видавець: Державний департамент інтелектуальної власності
Бібліографічний опис: Пат. 47941 Україна МПК (2009) А 61 К 6/00 Спосіб комплексного лікування гінгівіту вагітних / Т. О. Петрушанко Л. Й. Островська. – u 2009 10313 ; заявл. 12.10.2009 ; опубл. 25.02.2010, Бюл. № 4.
Короткий огляд (реферат): Спосіб комплексного лікування гінгівіту вагітних, що включає зняття зубних відкладень, який відрізняється тим, що, додатково у II триместрі вагітності, призначають індивідуально розроблений алгоритм гігієни порожнини рота з лікувально-профілактичним комплексом, до складу якого входять засоби, одержані із продуктів бджільництва і екстрактів лікарських рослин, як для місцевого впливу на слизову оболонку порожнини рота і ясна, так і для загального впливу на організм вагітної в цілому, як засіб для місцевого впливу на слизову оболонку порожнини рота призначають препарати "Тонзинал", у вигляді розчину 2,5 г порошку препарату в 100 мл теплої води для ротових ванночок та полоскання порожнини рота 3-6 разів на день протягом 7 днів, "Пропосол", у вигляді аерозольних аплікацій на ясна продовж 15 хвилин після ранкових гігієнічних заходів порожнини рота, та пластини "ЦМ-2 із кальцієм", після вечірніх гігієнічних заходів у порожнині рота на 6 годин протягом 7 днів, як препарат загального впливу на організм вагітної в цілому призначають таблетований препарат "Апілак", по 1 таб. під язик 2 рази на добу протягом 7 днів; Способ комплексного лечения гингивита беременных, включая снятие зубных отложений, который отличается тем, что дополнительно во II триместре беременности, назначают индивидуально разработан алгоритм гигиены полости рта с лечебно-профилактическим комплексом, в состав которого входят средства, полученные из продуктов пчеловодства и экстрактов лекарственных растений, как для местного воздействия на слизистую оболочку полости рта и десны, так и для общего воздействия на организм беременной в целом, как средство для местного воздействия на слизистую оболочку порож жаркого рта назначают препараты "тонзинала", в виде раствора 2,5 г порошка препарата в 100 мл теплой воды для ротовых ванночек и полоскания полости рта 3-6 раз в день в течение 7 дней, "Пропосол", в виде аэрозольных аппликаций на десну течение 15 минут после утренних гигиенических мероприятий полости рта, и пластины "ЦМ-2 с кальцием", после вечерних гигиенических мероприятий в полости рта на 6:00 в течение 7 дней, как препарат общего воздействия на организм беременной в целом назначают таблетированный препарат "Апилак", по 1 таб. под язык 2 раза в сутки в течение 7 дней.
Ключові слова: комплексне лікування
гінгівіт
вагітні
комплексное лечение
гингивит
беременные
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://elib.umsa.edu.ua/jspui/handle/umsa/8681
Розташовується у зібраннях:Патенти
Інтелектуальна власність

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
patent_OstrovskaL_47941.pdf207,58 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.